به مناسبت هفته پژوهش صورت گرفت؛ تجلیل از ۸۷ پژوهشگر برتر استان سمنان

نسخه مناسب چاپ

۲۲ استاد و محقق برتر و ۶۵ معلم و دانش‌آموز برگزیده به‌مناسبت هفته پژوهش در جشنواره مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آموزش و پرورش استان سمنان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، به‌مناسبت هفته پژوهش جشنواره مشترک پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش استان سمنان با حضور پژوهشگران برتر این دو نهاد در سالن آمفی‌تئاتر فرزانگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار و از ۸۷ استاد، معلم، دانشجو و دانش‌آموز برگزیده پژوهشی قدردانی شد.

در این مراسم ۱۹ دانش‌آموز برتر طرح‌های جابربن‌حیان، جشنواره خوارزمی و المپیادهای علمی به‌عنوان نفرات برتر معرفی شدند و از تلاش‌های تحقیقاتی ۴۵ آموزگار، دبیر و دانشجو معلم در بخش پژوهشگران برتر در موضوع پایان‌نامه، درس پژوهی و تحلیل محتوا قدردانی شد.

۲۲ استاد و محقق برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در بخش پژوهشگران برتر پنج گروه آموزشی، مجله، طرح برون‌دانشگاهی، مرکز تحقیقات، رساله، مقاله، کتاب، آزمایشگاه و فناور برتر هم براساس جداول زیر معرفی شدند.

ردیف

نام و نام خانوادگی

عنوان

۱

جلیل پور حاجی

پژوهشگر برتر استان در گروه دامپزشکی

۲

مریم آقایی

پژوهشگر برتر استان در گروه علوم انسانی

۳

ویدا حجتی

پژوهشگر برتر استان در گروه علوم پایه

۴

مهناز نوری

پژوهشگر برتر استان در گروه علوم پزشکی

۵

طاهر ارمغانی

پژوهشگر برتر استان در گروه فنی و مهندسی

 

 
                                  

سخنرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، مدیرکل سازمان آموزش و پرورش استان سمنان، رونمایی از پوستر نخستین دوره مسابقات دانش‌آموزی موشک‌های کاغذی با رویکرد علمی، کار مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش استان سمنان و همچنین کتاب تاریخچه آموزش و پرورش شهرستان سرخه، اجرای سرود و سخنرانی علمی محمدعلی شریعت عضو هیئت علمی واحد سمنان با موضوع پرسشگری از دیگر بخش‌های این جشنواره بود.

برپایی نمایشگاهی از توانمندی‌های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آموزش و پرورش استان سمنان و همچنین ضیافت ناهار فرصتی بود که با هدف تقویت همگرایی و همکاری بیشتر این دو نهاد و به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری، روابط عمومی، معاونت توسعه مدیریت و منابع واحد سمنان، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان و همچنین معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی سازمان آموزش و پرورش استان سمنان ایجاد شد.

 
فارسی
تگ: