دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان تأکید کردند؛ ادامه مسیر مقاومت تا نابودی مظاهر استکبار جهانی

نسخه مناسب چاپ

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بر ادامه مسیر مقاومت تا نابودی مظاهر استکبار جهانی تأکید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سمنان، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با حضور در مراسم میثاق با سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی ضمن محکومیت ترور این سرباز جان‌برکف توسط آمریکای جهانخوار با آرمان‌های اسلام و انقلاب تجدید بیعت و بر ادامه مسیر مقاومت تا نابودی مظاهر استکبار جهانی تأکید کردند.

در این مراسم که در جوار گلزار شهدای گمنام آرمیده در خاک این واحد دانشگاهی برگزار شد، سخنرانان به بیان ویژگی‌های این سردار رشید سفرکرده به معراج پرداخته و نسبت به عواقب سخت و دامن‌گیر این اقدام کور و حماقت‌آمیز هشدار دادند.

در این مراسم که با مداحی و نوحه‌خوانی همراه بود، شرکت‌کنندگان با قرائت بیانیه‌ای بر آمادگی خود برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب تأکید کردند.

در بخش از این بیانیه آمده است: آنان که از پستوهای خود در کاخ سیاه فریاد سر داده‌اند که ترور با دستور ترامپ انجام شد، بدانند یک حاج قاسم را هدف گرفتند؛ اما حاج قاسم‌ها در راه‌اند. گمانشان این است که با رفتن حاج قاسم، خواب ربوده شده از چشمانشان در سال‌های رشادت آن سردار دین و انقلاب، به چشمان منحوسشان باز می‌گردد؛ اما زهی خیال باطل که این سنگی که در چاه انداختند دودمانشان را به باد خواهد داد و به فرموده بزرگ‌مرد امروز جهان، امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است.

حاج قاسم ستاره درخشان جهاد، شهادت، عزت، امید و محبوب قلب‌های مسلمانان به استضعاف کشیده شده و محرومان تحت ستم ابرقدرت‌ها و سفاکان منطقه‌ای بود و با شهادتش دل‌های زیادی را آتش زد.

در پایان این مراسم شرکت‌کنندگان با حضور در مسجد فاطمه الزهرا(س) به اقامه نماز جماعت ظهر و عصر پرداخته و از خداوند سبحان علو درجات برای سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و پیروزی و نصرت برای مسلمانان تحت ستم در سراسر گیتی مسئلت کردند.

 

تعریف نشده
تگ: