پیام حجت الاسلام کهساری، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان سمنان درباره شهادت سردار سلیمانی

نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام رضا کهساری رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان سمنان به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی با صدور پیامی بر ادامه راه این اسطوره جهاد و مقاومت تاکید کرد. در این پیام آمده است:

باسم الله الرحمن الرحیم

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْياءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُون‏.

شهادت ثمره و پاداش مجاهدت و مبارزه خالصانه با دشمن بیرونی و درونی است که خداوند متعال به مجاهدان راستین عطا می فرماید.

شهادت نشانه صداقت، اخلاص و پایداری در صراط مستقیم  است که تنها نصیب راد مردان و شایستگان آن می شود.

سردار سرافراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله شهیدانی است که به درازای عمر انقلاب اسلامی در جبهه حق مجاهدت نمود و در حساس ترین و سخت ترین صحنه های نبرد حضور یافت و بزرگترین ضربه های مهلک را بر پیکر استکبار جهانی وارد کرده است.

ترور؛ آن هم بصورت هوایی و با به کارگیری پهباد و هلی کوپتر، نشانه ترس، ضعف و زبونی آمریکای جنایتکار و اذناب حقیرش از رویارویی مستقیم و مقابله در میدان جنگ بوده و امروز این اسطوره جاوید جهاد و شهادت، در قهقهه ای مستانه به لقاء الله رفته و در نزد حضرت باری تعالی عند ربهم یرزقون شده است.

شهادت سردار شهید سلیمانی چهره او را در نزد اولیاء الهی و صالحان و مجاهدان در راه حق جاودانه و ماندگار و چهره قاتلان او را منفورتر و زشت تر ساخته و زمینه اتحاد تمامی انسان های آزاده، حق جویان ظلم ستیز و عاشقان و دلباختگان این سردار دل ها و سرباز وطن در سراسر عالم فراهم آورده است.

بی شک این شهادت، ملت ایران و مجاهدان جبهه مقاومت منطقه را در مبارزه با آمریکا و اذنابش مصمم تر و مقاوم تر خواهد ساخت و امید است که با اراده خداوند قادر قهار، گامی بلند به سوی محو ظلم و جور در سراسر گیتی برداشته و زمینه ساز ظهور آخرین منجی بشریت باشد.

این شهادت پرافتخار را به حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه و نائب برحقش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، ملت شهید پرور ایران اسلامی، همه ارادتمندان آن شهید والامقام در اقصی نقاط عالم و همه دانشگاهیان و مجاهدان علم و اندیشه و همچنین خانواده گرانقدر و صبور آن شهید تبریک و تسلیت عرض می نمایم .

رضا کهساری

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان سمنان

فارسی
تگ: